منو را لمس کنید


مشاوره کیفری در مشهد ۰۹۱۵۱۱۸۶۸۶۲

صفحه نخست | وکیل مشهد

مشاوره کیفری در مشهد ۰۹۱۵۱۱۸۶۸۶۲

دسته‌بندی:
بدون دیدگاه

خدمات حقوقی کیفری و جزایی

موسسه حقوقی بین المللی طلیعه داران عدالت در راستای هدف بنیادین خود که همانا تخصص گرایی در ارائه خدمات حقوقی و وکالتی است ، اقدام به تشکیل دپارتمان کیفری در کنار سایر دپارتمانهای تخصصی موسسه از جمله دپارتمان بانکی ، دپارتمان املاک ، دپارتمان شرکت ها ، دپارتمان قرارداد ها ، دپارتمان وصول مطالبات و دپارتمان مهاجرت نموده است . دپارتمان کیفری موسسه حقوقی بین المللی طلیعه داران عدالت متشکل از جامعه موفق وکیل کیفری و مشاور حقوقی کیفری است . در این دپارتمان جمعی از وکلای توانمند حوزه حقوق جزا ، مسئولیت بر عهده گرفتن وکالت شهروندان و ارائه مشاوره حقوقی به آنها در زمینه مسائل جزایی و کیفری را بر عهده دارد .

وکیل کیفری در مشهد

مشاوره کیفری در مشهد

مشاوره رایگان با وکیل حقوقی در مشهد ۰۹۱۵۱۱۸۶۸۶۲ ، لطفا مکالمه با وکیل حدود ۱ دقیقه باشد / تشکر

 

به عقیده وکیل کیفری طلیعه داران عدالت ، حفاظت و صیانت از حقوق شهروندان عزیز ایرانی در داخل و خارج از کشور گاهی با حقوق کیفری هم پوشانی پیدا می کند . به عبارت دیگر مواردی رخ می دهد که ممکن است هموطنان عزیزمان متهم یا مظنون ارتکاب جرمی قرار گیرند و یا اینکه لزوم طرح شکایت کیفری برای آنان مطرح می شود و نیاز باشد که وکیل متخصص حوزه حقوق جزایی از حقوق و منافع ایشان دفاع کند و جلوی مصائب و دردسر های بعدی گرفته شود . درست است که می گویند سر بی گناه تا پای دار می رود اما بالای دار نمی رود لیکن ضرب المثل دیگری نیز هست که می گوید : ” حق گرفتنی است نه دادنی ” .

از سوی دیگر ممکن است افرادی به دلیل ارتکاب جرمی تحت محاکمه باشند ، گرفتن وکیل کیفری را برای این دسته از افراد نیز اکیدا توصیه می کنیم چرا که در تمامی مراحل محاکمه باید وکیل کیفری به تناسب جرم و مجازات تاکید نماید و خدای نکرده مجازاتی که با عمل ارتکابی هیچ تناسبی ندارد ، بر گرده اشخاص تحمیل نگردد . در کل دپارتمان کیفری موسسه حقوقی طلیعه داران عدالت تیم توانمند وکیل کیفری و مشاور حقوقی کیفری می تواند در کلیه امور کیفری و جزایی همراه و همپای شما هموطنان عزیز باشد . ذیلا به چند مورد به عنوان مثال اشاره می کنیم :

شکایت کیفری چک

به نقل از وکیل کیفری طلیعه داران عدالت ، برخی مواقع شرایط اقتصادی و اجتماعی سبب می گردد تا در ایفای تعهدات انسان ها اخلال ایجاد شود و آنها نتوانند به قول خود وفادار بمانند . یکی از اسناد طلبی که صدور آن ممکن است عواقب کیفری در بر داشته باشد ، چک است . چک تنها سند تجارتی است که کشیدن بی محل آن در قوانین و مقررات جرم محسوب می شود . به عبارت دیگر نفس صادر کردن چک بی محل جرم و قابل تعقیب است .

اگر شما صادر کننده چک بی محل بوده اید یا اینکه چک بی محل را از فردی دریافت داشته اید ، وکلای توانمند طلیعه داران عدالت در دپارتمان وصول مطالبات و دپارتمان کیفری به یاری شما خواهند شتافت تا هر چه سریع تر مشکل قضایی شما رفع و رجوع شود . طلیعه داران عدالت پرونده های بیشماری را در خصوص چک و مطالبه آن با موفقیت به سرانجام رسانیده است . ما در این زمینه صاحب تجربه های گران و ارزشمندی هستیم . بنابراین کار خود را به کاردان بسپارید .

شکایت کیفری جعل و استفاده از سند مجعول
به نقل از وکیل کیفری طلیعه داران عدالت ، جرم جعل و استفاده از سند مجعول هر کدام عنوان مجرمانه مستقلی دارد . به دیگر سخن جعل کردن یک سند خود به تنهایی جرم است و استفاده از این سند مجعول ( جعل شده ) خود جرمی دیگر محسوب است . اگر به هر نحوی از جرم جعل و استفاده از سند مجعول متضرر شده اید و منافع خود را در خطر می بینید با دپارتمان کیفری موسسه حقوقی طلیعه داران عدالت مشورت کنید . ما به یاری شما خواهیم شتافت .

شکایت های مرتبط به تصرف عدوانی ، مزاحمت و ممانعت

ملک شما به صورت غیر قانونی در تصرف دیگری است ؟ شخصی مانع استفاده شما از ملک خودتان می شود ؟ یا اینکه کسی نمی گذارد شما از ملکتان به نحو مطلوب بهره ببرید ؟ اینجا شما با حقوق کیفری سر و کار دارید و باید به دادسرا شکایت ببرید . وکیل کیفری و مشاور حقوقی کیفری طلیعه داران عدالت در دپارتمان کیفری آمادگی دارند تا با تجربه خود در شکایات مرتبط با تصرف ، ممانعت و مزاحمت به یاری شما کم همت ببندند .

علاوه بر عناوین کیفری فوق ، وکلای متخصص در امور کیفری موسسه حقوقی طلیعه داران عدالت می توانند در کلیه عناوین کیفری و جزایی که به هر نحو در دادگاهها و دادسرا ها مطرح می شود ، همراه شما باشند . هدف ما این است که کار مردم عزیزمان را در یافتن بهترین وکیل دادگستری در امور کیفری آسان تر کنیم و بهترین گزینه های موجود را به آنها معرفی نماییم .

  • نویسنده
    admin
  • تعداد بازدید
    161 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید
تماس بهترین وکیل بهترین وکیل ایرانی بهترین وکیل خراسان بهترین وکیل خوب در مشهد بهترین وکیل مشهد بهترین وکیل وصول چک در مشهد درخواست وکیل شماره وکیل در مشهد طلاق طلاق توافقی طلاق توافقی در مشهد طلاق در مشهد علی ابراهیمی مهر مشهد وصول سفته در مشهد وصول چک در مشهد وکالت وکیل وکیل ارث در مشهد وکیل ایران وکیل تهران وکیل حقوقی وکیل خانواده وکیل خراسان وکیل خوب وکیل خوب خانم در مشهد وکیل خوب در مشهد وکیل در مشهد وکیل دیه وکیل طلاق وکیل قتل وکیل قولنامه وکیل محبوب در مشهد وکیل مشهد وکیل وصول سفته در مشهد وکیل وصول چک در مشهد وکیل پایه یک وکیل پایه یک دادگستری وکیل پایه یک دادگستری مشهد وکیل پایه یک مشهد وکیل چک وکیل چک برگشتی وکیل چک در مشهد وکیل کیفری وکیل کیفری در مشهد