منو را لمس کنید


وکیل طلاق توافقی در مشهد ۱۰ روزه

صفحه نخست | وکیل مشهد

وکیل طلاق توافقی در مشهد ۱۰ روزه

دسته‌بندی:
بدون دیدگاه

وکیل طلاق توافقی در مشهد ۱۰ روزه

وکیل طلاق توافقی در مشهد 10 روزه

وکیل طلاق توافقی در مشهد ۱۰ روزه

موسسه حقوقی  طلیعه داران عدالت با داشتن وکلای متخصص در موضوعات مختلف و با تخصوصی کردن پرونده های حقوقی ،کیفری و خوانده سعی در هر چه بهتر و سریع تر انجام دادن کار حقوقی شما عزیزان را دارد.

موضوعی که ممکن است برای برخی ایجاد سوال کند این است که چرا در پرونده ای که به بررسی آن پرداختیم سخن از مراجع رسیدگی کننده اداره ثبت است و از دادگاه سخنی به میان نیامده است ؟ دلیل این موضوع این است که اگر مهریه وجه نقد یا در حکم نقد مانند سکه وطلا باشد زن با در دست داشتن سند رسمی ازدواج می تواند به دفتر ازدواج و یا دایره ثبت ( مستقر در اداره ثبت اسناد محل وقوع ازدواج) مراجعه و در برگه خاصی که در آن دایره موجود است تقاضای صدور اجراییه کند.

اجراییه به شوهر ابلاغ می شود و به او ۱۰ روز مهلت داده خواهد شد تا طلب همسرش را پرداخت کند .

در صورتی که شوهر در این مدت دین خود را نپردازد ، زن می تواند با معرفی اموال و دارایی  شوهر از اجرای ثبت ، تقاضا کند اموال او تو قیف شود ونیز می تواند مطالباتی را که شوهر از اشخاص دیگری دارد ویا موجودی حسابهای بانکی اورا توقیف کند . زن همچنین می تواند تقاضای توقیف حقوق شوهر را از سازمان ها و موسسه های دولتی و یا خصوصی بکند و تا میزان یک چهارم حقوق ( مادام که شوهر متاهل است ) و نیز یک سوم آن را ( در صورتی که زن وشوهر از یکدیگر جدا شود و تا زمانی که شوهر زن دیگری اختیار نکرده ) توقیف کند .

اگر مهریه سکه یا طلا باشد و شهر نتواند اصل آن رابپردازد ، قیمت روز مطالبه ان ها ( روی که زن آن را از طریق اجرای ثبت و یا دادگاه مطالبه می کند ) ملاک اجرای قانونی حکم است . اگر سند ازدواج رسمی نباشد ، زن برای مطالبه مهریه خود باید از روش تسلیم دادخواست به دادگاه اقدام کند .

  • نویسنده
    admin
  • تعداد بازدید
    368 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید
تماس بهترین وکیل بهترین وکیل ایرانی بهترین وکیل خراسان بهترین وکیل خوب در مشهد بهترین وکیل مشهد بهترین وکیل وصول چک در مشهد درخواست وکیل شماره وکیل در مشهد طلاق طلاق توافقی طلاق توافقی در مشهد طلاق در مشهد علی ابراهیمی مهر مشهد وصول سفته در مشهد وصول چک در مشهد وکالت وکیل وکیل ارث در مشهد وکیل ایران وکیل تهران وکیل حقوقی وکیل خانواده وکیل خراسان وکیل خوب وکیل خوب خانم در مشهد وکیل خوب در مشهد وکیل در مشهد وکیل دیه وکیل طلاق وکیل قتل وکیل قولنامه وکیل محبوب در مشهد وکیل مشهد وکیل وصول سفته در مشهد وکیل وصول چک در مشهد وکیل پایه یک وکیل پایه یک دادگستری وکیل پایه یک دادگستری مشهد وکیل پایه یک مشهد وکیل چک وکیل چک برگشتی وکیل چک در مشهد وکیل کیفری وکیل کیفری در مشهد