وکیل کلاهبرداری مشهد تهران خراسان ۰۹۱۵۱۱۸۶۸۶۲

وکیل کلاهبرداری مشهد تهران خراسان
وکیل کلاهبرداری مشهد تهران خراسان

وکیل کلاهبرداری، امکان دفاع از اتهام کلاهبرداری و طرح پرونده کلاهبرداری را دارد. دروغ، در هیچ یک از قوانین کیفری جرم انگاری نشده است.

اما وقتی دروغ با بردن مال غیر، توام می شود، می تواند جرم کلاهبرداری را محقق نماید. وکیل کلاهبرداری، امکان تشخیص وقوع کلاهبرداری یا سایر جرایم  و یا اینکه اصولا موضوع مطروحه، مشمول حکم کلاهبرداری قرار می گیرد یا خیر، مشاوره حقوقی ارایه می نماید.

در قوانین همه کشورهای دنیا، به نوعی، جرم کلاهبرداری، تعریف شده و جرایمی هم در حکم کلاهبرداری قرار داده شده اند که از حیث مجازات، مانند کلاهبردار، مجازات شوند. وکیل کیفری و وکیل کلاهبرداری، عموما، از یک جنس هستند و امکان ارایه مشاوره حقوقی درباره جرایم کیفری و تعریف و تشریح ارکان تشکیل دهنده هر جرمی را دارند. گاهی اوقات، تعریف کلاهبرداری بر عملی صادق است، اما نحوه عملکرد کلاهبردار، به نحوی است که از مفاد قانون جهت اجرای نقشه های کلاهبرداری خود استفاده نموده و از تعقیب کیفری و مجازات، رهایی می یابد. مسایلی از قبیل، کلاهبرداری کارمندان دولت، کلاهبرداری سازمان یافته، کلاهبرداری اینترنتی، مجازات شروع به کلاهبرداری، مشارکت در کلاهبرداری، تفاوت کلاهبرداری با تحصیل مال نامشروع، در ادامه این مقاله خواهد آمد. سوالاتی درباره نحوه انتخاب وکیل کلاهبرداری، به موسسه حقوقی و داوری بین المللی طلیعه داران عدالت ، واصل شده است، که توسط طلیعه داران عدالت ، پاسخ داده خواهد شد.

سوالات متداول نحوه انتخاب وکیل کلاهبرداری

  • آیا تحصیلات وکیل کلاهبرداری با سایر وکلا متفاوت است؟
  • وکیل کلاهبرداری اینترنتی با وکیل کلاهبرداری معمولی، چه تفاوت هایی دارد؟
  • انتخاب وکیل کلاهبرداری چگونه صورت می گیرد؟
  • مرجع صدور پروانه وکیل پایه یک دادگستری کجاست؟
  • جرم کلاهبرداری، شروع به کلاهبرداری و مشارکت در کلاهبرداری، چه تفاوت هایی دارند؟
  • نحوه اثبات جرم کلاهبرداری و درخواست تعقیب و مجازات کلاهبردار، چگونه است؟
حتما بخوانید  تصرف عدوانی در مشاعات آپارتمان

 

دیدگاهتان را بنویسید