بهترین وکیل در خراسان

وکیل وصول چک در مشهد

بهترین وکیل در خراسان

بهترین وکیل در خراسان

بهترین وکیل در خراسان وکالت در لغت به معنی واگذار کردن، اعتماد و تکیه به دیگری است.در واقع در این جریان یکی از طرفین فرد دیگری را برای انجام کار های خود برمیگزیند. کسی که وکالت را قبول میکند وکیل، و وکالت دهنده را موکل میگویند. این شغل مناسب افرای است به حقوق و قانون علاقه مند اند. و کلاً میتوانند به مشتریان خود یا مشاوره دهند و آنهارا در زمینه ی مشکلشان راهنمایی کنند یا این که خودشان مسولیت کار موکل خود را به عهده بگیرند.

برای این که بتوان در این شغل فرد موفقی بود باید تجارب کافی داشت، نیاز به اعتماد به نفس بالا، قدرت بیان خوب، اطلاعات نوشتاری، سخنوری در حد عالی و … دارد. اغلب وکیل ها ساعات کاری مشخص معینی ندارند و ساعات کاری وکیل وابسته به نوع کار اوست، یعنی اگر دارای دفتر کاری است و کارفرما ندارد ساعات کاری او قابل تغییر دادن است و میتواند هر ساعت که ملاقات دارد به دفتر مراجعه کند، اما اگر وابسته به سازمانی است و دارای کارفرماست و از آن دستور میگرد ساعات کاری به دلخواه نخواهد بود و باید به دستور سازمان یا کارفرما باشد.

وکیل در تهران

یک وکیل باید همیشه در دسترس باشد حتی در شب ها و ایام تعطیل. محل کار معمولا در دفتر کار یا دادگاه است اما در برخی موارد نیاز دارید که برای تهیه ی مدارک و شواهد و یا ملاقات با موکل به مسافرت بروید. امروزه وکالت شغلی تخصصی است و هر وکیلی در یک زمینه ی خاص کار میکند و در آن موفق است. برخی در زمینه های مربوط به مالک و زمین و برخی در زمینه های خانوادگی فعالیت دارند. همچنین برخی وکیل ها در زمینه تجارت فعالیت میکنند و بر آن تسلط دارند. در این شغل هر فرد پس از فارغ التحصیلی با توجه به علاقه ی خود می تواند جذب یکی از رشته های تخصصی در این زمینه بشود.

وظایف وکیل

وظالفی که وکلا بر عهده دارند عبات است از:

  • مشاوره دادن به مراجعه کنندگان
  • تهیه ی قرار داد ها و نامه برای پرونده و پیشبرد سریع تر کارهای قانونی
  • ارائه مدارک به دادگاه برای دفاع از موکل

 

(حرفه ای ترین وکیل در ایران ۰۹۱۵۳۱۰۴۰۰۴)

شماره تماس موسسه حقوقی حق جویان : ۰۹۱۵۳۱۰۴۰۰۴

رضا حسینی برج
رضا حسینی برج

وکیل پایه یک دادگستری در مشهد، رضا حسینی برج

تماس 09156024004